Kategorie

O naszych produktach

Promocje

Wszystkie promocje

Najczęściej kupowane

Wszystkie najpopularniejsze

Zasady promocji dla nowych klientów:
1. Każdy nowy klient, który w dniach od 08.07.2014 do 31.08.2014 dokona zakupów w sklepie www.organicmatcha.pl oraz podczas rejestracji zaznaczy opcję "Dopisz się do NEWSLETTERA", otrzyma kupon rabatowy w wysokości 20zł brutto na kolejne zakupy.
2. W ciągu 14 dni od dokonania pierwszej transakcji, kupon z datą jego ważności zostanie wysłany na adres email podany podczas rejestracji.
3. Każdy klient, który otrzymał kupon rabatowy na kolejne zakupy, może go zrealizować na stronie www.organicmatcha.pl podczas składania kolejnego zamówienia na kwotę co najmniej 100zł brutto.
4. Kupon przyznawany jest jednorazowo, można go wykorzystać jeden raz.
5. Promocja  nie łączy się z żadnymi innymi promocjami czy rabatami nabytymi przez klientów.

Zasady promocji dla stałych klientów:
1. Każdy klient, który dokonał już zakupów i zarejestrował się w sklepie organicmatcha.pl może ubiegać się o kupon rabatowy w wysokości 20zł brutto na kolejne zakupy. Oferta nie dotyczy klientów bez rejestracji przy zakupach.
2. Aby otrzymać kupon należy zalogować się na swoje konto w sklepie organicmatcha.pl i w sekcji „moje konto” -> „moje informacje osobiste” zaznaczyć opcję: „Dopisz się do NEWSLETTERA”, następnie zapisać zmiany. Należy wysłać zlecenie wygenerowania kodu rabatowego wraz z imieniem i nazwiskiem na adres biuro@organicmatcha.pl . Kupon można zrealizować na stronie www.organicmatcha.pl podczas składania zamówienia na kwotę co najmniej 100zł brutto
3. W ciągu 14 dni od zgłoszenia zlecenia, kupon z datą jego ważności zostanie wysłany na adres email podany podczas rejestracji.
4. Kupon przyznawany jest jednorazowo, można go wykorzystać jeden raz.
5. Promocja  nie łączy się z żadnymi innymi promocjami czy rabatami nabytymi przez klientów.