Kategorie

O naszych produktach

Promocje

  • Chasen

    Ręcznie wykonana miotełka...

    45,00 zł 75,00 zł
Wszystkie promocje

Najczęściej kupowane

Wszystkie najpopularniejsze

Regulamin "Darmowa wysyłka"


1. Organizatorem promocji pod nazwą: „Darmowa wysyłka” („Promocja”) jest Inter-Lumi, ul. Krasnoludków 10 A, 65-012 Zielona Góra, NIP 9290006606, („Organizator”).

2. Czas trwania akcji: do odwołania.

3. Miejscem Promocji jest Sklep Internetowy www.organicmatcha.pl

 4. W Promocji może wziąć udział każdy, kto w okresie trwania promocji, dokona zakupu produktów  Organic Matcha, w regularnych cenach w sklepie internetowym www.organicmatcha.pl , zamówienie opłaci za pomocą systemu transferuj.pl lub przelewem. Produkty biorące udział w promocji są oznaczone na stronie sklepu: „wysyłka 0 zł” oraz „Wysyłka za 0 zł w Polsce przy przedpłacie”

5. Klient spełniający warunek, o którym mowa w pkt. 4 niniejszego regulaminu jest uprawniony do otrzymania darmowej przesyłki zamówionych produktów w granicach Polski. Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru formy wysyłki (firmy).

6. Klient może wielokrotnie brać udział w Promocji w okresie jej obowiązywania, pod warunkiem spełniania warunków określonych w pkt. 4. powyżej.

7. Klient biorący udział w Promocji akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

8. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi i obowiązuje tylko na terenie Polski.

9. Treść regulaminu dostępna jest na stronie internetowej www.organicmatcha.pl.

10. Wszelkie reklamacje dotyczące powyższej Promocji mogą być zgłaszane pisemnie na adres Organizatora, najpóźniej do 7 dni od dnia dokonania zakupu. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty ich zgłoszenia.

Zielona Góra, 2 maj 2014 r.

Administratorem Danych Osobowych jest Inter-Lumi, ul.Krasnoludków 10 A, 65-012 Zielona Góra, NIP 9290006606